/Files/images/Reyestratsiya-ZNO-2022.jpg

Реєстрація для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року триватиме з 01 лютого до 09 березня. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 01 березня 2022 року. Додатковий період реєстрації для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання триватиме упродовж 05 – 17 травня включно.

Щоб зареєструватися для участі в ЗНО потрібно правильно обрати категорію, створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на веб-сайті УЦОЯО у рубриці «ЗНО/ДПА», підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти.

Звертаємо увагу на те, що комплект реєстраційних документів має містити:

  • оформлену реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися»;
  • засвідчену власноруч копію паспорта громадянина України;
  • засвідчену власноруч копію документа про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років);
  • за потреби інші документи (медичний висновок про створення особливих умов для проходження ЗНО, копію документа про зміну імені/прізвища, копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих іноземною мовою для реєстрації).

На сторінці Українського центру оцінювання якості освіти у мережі YouTube було розміщено відео-інструкція процедури реєстрації на ЗНО-2022.

Як зареєструватися для участі в ЗНО-2022

Більш детальну інформацію про те, як зареєструватися на основну чи додаткову сесії ЗНО-2022, а також як, за потреби, внести зміни до реєстраційних даних, ви можете знайти на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Крім того, процедура реєстрації на ЗНО-2022 дещо відрізнятиметься залежно від того, яким саме чином учаснику будуть зараховані результати. Так, на сайті Українського центру оцінювання якості освіти підготовано окремі змістовні статті щодо процедури реєстрації на ЗНО-2022 для осіб, які складають ДПА у формі ЗНО та для осіб, які НЕ складають ДПА у формі ЗНО.

Оберіть той варіант, який стосується вас та ознайомтеся зі статтею, натиснувши на посилання.

Кiлькiсть переглядiв: 17