Учителі початкових класів

Данильчук Надія Анатоліївна - класний керівник 2 класу
Шипило Тетяна Іванівна - класний керівник 3 класу
Ліпич Руслана Костянтинівна - класний керівник 4 класу
Черевко Альона Володимирівна - класний керівник 1 класу
Данильчук Ірина Іванівна - учитель початкових класів (відпустка по догляду за дитиною)

/Files/images/6879b5db3ffee9a4e10b70ecad191742.jpg

Данильчук Ірина Іванівна

/Files/images/изображение_viber_2020-06-10_11-53-07.jpg

Ліпич Руслана Костянтинівна

/Files/images/0a9318f201b2671e6a6a1bf912b16a5f.jpg

Шипило Тетяна Іванівна

Учителі суспільно-гуманітарного циклу

Волинець Людмила Опанасівна - учитель української мови та літератури
Величко Наталія Володимирівна - учитель української мови та літератури
Кальмуцька Юлія Олексіївна - учитель української мови та літератури
Семенюк Антоніна Анатоліївна - учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури, художньої культури (відпустка по догляду за дитиною)
Маковська Лариса Михайлівна - учитель російської мови, зарубіжної літератури, української мови
Мазніченко Ярослава Анатоліївна - учитель англійської мови (декретна відпустка)
Рустамова Наталія Михайлівна - учитель історії, правознавства, курсу "Людина і світ"
Прядко Надія Миколаївна - учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури (сумісник)
Токарева Марина Владиславівна - учитель української мови та літератури
Гуртовий Максим Сергійович - учитель англійської мови
Дашковський Олексій Вадимович - учитель англійської мови

/Files/images/235c35f53446da0baef753e4dfd5824d.jpg

Мазніченко Ярослава Анатоліївна

/Files/images/DSC_5138.JPG

Маковська Лариса Михайлівна

Учителі художньо-естетичного циклу

Кожушко Світлана Петрівна - учитель музичного мистецтва та художньої культури (відпустка по догляду за дитиною)

Учителі природничо-математичного циклу

Волоценко Ольга Андріївна - учитель фізики та астрономії
Базилевич Лариса Іванівна - учитель географії, природознавства, біології та екології
Мукоєд Олександр Анатолійович - учитель математики, інформатики
Кравчук Валентина Вікторівна - учитель географії, хімії
Гавжеєва Юлія Олексіївна - учитель інформатики, математики

/Files/images/DSC_5056.JPG

Волоценко Ольга Андріївна

/Files/images/DSC_5050.JPG

Базилевич Лариса Іванівна

/Files/images/DSC_5026_1.JPG

Мукоєд Олександр Анатолійович

/Files/images/DSC_5031.JPG

Кравчук Валентина Вікторівна

/Files/images/DSC_5105.JPG

Гавжеєва Юлія Олексіївна

Учителі фізичної культури, основ здоров'я, захисту Вітчизни, трудового навчання

Пасічник Ірина Леонідівна - учитель фізичної культури, основ здоров'я, захисту Вітчизни (дівчата)
Бабійчук Олександр Олександрович - учитель фізичної культури, трудового навчання (хлопці)
Гуртовий Максим Сергійович - учитель захисту Вітчизни(хлопці)
Кот Тарас Васильович - учитель, керівник гуртка
Гавжеєва Юлія Олексіївна - учитель трудового навчання (дівчата)

/Files/images/DSC_5044.JPG

Пасічник Ірина Леонідівна

/Files/images/DSC_5100.JPG

Бабійчук Олександр Олександрович

/Files/images/DSC_5041.JPG

Гуртовий Максим Сергійович

Асистенти вчителів в інклюзивних класах

Беримець Ірина Юріївна - асистент вчителя у 9 класі (Лавренко І.)
Логвиненко Надія Сергіївна - асистент вчителя в 7 класі (Лавренко В.)
Верешко Майя Миколаївна - асистент вчителя в 2 класі (Волинець І.)
Годун Тетяна Михайлівна - асистент вчителя в 1 класі (Бойко В.)

Педагог-організатор

Кравчук Валентина Вікторівна

Група продовженого дня

Лук'янець Валентина Андріївна

Психологічна служба

/Files/images/изображение_viber_2020-03-31_14-24-49.jpg

Семеняка Людмила Іванівна

Кiлькiсть переглядiв: 340