Повернутися до звичайного режиму

Учителі початкових класів

Верешко Майя Миколаївна - класний керівник 1 класу
Леончик Наталія Миколаївна - асистент вчителя у 1 класі
Черевко Альона Володимирівна - асистент вчителя у 2 класі
Ліпич Руслана Костянтинівна - класний керівник 2 класу
Шевчук Тетяна Михайлівна - асистент вчителя у 3 класі
Данильчук Ірина Іванівна - класний керівник 3 класу
Данильчук Надія Анатоліївна - класний керівник 4 класу
Шипило Тетяна Іванівна - асистент вчителя у 4 класі

/Files/images/изображение_viber_2020-06-10_11-53-07.jpg

Ліпич Руслана Костянтинівна

Учителі суспільно-гуманітарного циклу

Волинець Людмила Опанасівна - учитель української мови та літератури
Величко Наталія Володимирівна - учитель української мови та літератури
Кальмуцька Юлія Олексіївна - учитель української мови та літератури
Семенюк Антоніна Анатоліївна - учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури
Рустамова Наталія Михайлівна - учитель історії, правознавства, громадянської освіти
Токарева Марина Владиславівна - учитель української мови та літератури
Гуртовий Максим Сергійович - учитель англійської мови та Захисту України

Учителі природничо-математичного циклу

Волоценко Ольга Андріївна - учитель фізики, трудового навчання (дівчата) та астрономії. Класний керівник 8 класу
Мукоєд Олександр Анатолійович - учитель математики, інформатики
Іщук Валентина Вікторівна - учитель біології, географії, хімії. Класний керівник 6 класу

/Files/images/DSC_5056.JPG

Волоценко Ольга Андріївна

/Files/images/DSC_5026_1.JPG

Мукоєд Олександр Анатолійович

/Files/images/DSC_5031.JPG

Іщук Валентина Вікторівна

Учителі фізичної культури, основ здоров'я, захисту Вітчизни, трудового навчання

Пасічник Ірина Леонідівна - учитель фізичної культури, основ здоров'я, захисту Вітчизни (дівчата)
Бабійчук Олександр Олександрович - учитель фізичної культури, трудового навчання (хлопці)
Гуртовий Максим Сергійович - учитель захисту Вітчизни(хлопці)
Ковалевський Дмитро Анатолійович - учитель фізичної культури та Захисту Вітчизни.

/Files/images/DSC_5044.JPG

Пасічник Ірина Леонідівна

/Files/images/DSC_5100.JPG

Бабійчук Олександр Олександрович

/Files/images/DSC_5041.JPG

Гуртовий Максим Сергійович

Асистенти вчителів в інклюзивних класах

Беримець Ірина Юріївна - асистент вчителя у 9 класі
Логвиненко Надія Сергіївна - асистент вчителя в 5 класі
Шевчук Тетяна Миколаївна - асистент вчителя у 5 класі

Педагог-організатор

Цезар Анна Романівна

Група продовженого дня

Беримець Ірина Юріївна
Леончик Наталія Михайлівна
Шевчук Тетяна Миколаївна
Черевко Альона Володимирівна

Практичний психолог, соціальний педагог

/Files/images/изображение_viber_2020-03-31_14-24-49.jpg

Семеняка Людмила Іванівна

Кiлькiсть переглядiв: 375